Zesvětlení vlasů

Zesvětlení vlasů

Oživte a rozzařte své vlasy pomocí různých technik zesvětlení vlasů. Šetrné a dlouhotrvající zesvětlení konečků vlasů i celé jejich délky - barvy a styl jsou jen na Vaší představivosti. Samozřejmě Vám umím i poradit či doporučit jaké zesvětlení tmavých vlasů je vhodné, stejně tak u černých i barevných vlasů. Melírování nejenom Váš zevnějšek oživí, ale dozajista i dodá nové seběvedomí a dobrou náladu!

Zesvětlování vlasů šetrně a stylově

K zesvětlování vlasů jsou v salonu používány pouze kvalitní produkty, které Vaše vlasy neničí a naopak se starají o jejich celistvost a zdravý vzhled. Ať už je Vaším přáním klasický melír nebo pokročilé zesvětlovací techniky jako je Balayage, Ombre či Sombre, vždy je Vaše spokojenost prioritou. Zesvětlovat lze i velmi tmavé vlasy, ovšem důraz je vždy s ohledem, aby zesvětlování nebylo prováděno na úkor zdraví vlasů a pokožky.

  • Profesionální a šetrné zesvětlení vlasů
  • Zesvětlování styly Balayage, Ombre, Sombre i melírem
  • Oživení a rozzáření vlasů zesvětlováním
  • Mnoho odstínů, intenzivní barvy a lesk

Zesvětlování vlasů se hodí ke každému stylu účesu. Kadeřnictví SamanthaHair nabízí kromě zesvětlování též barvení, pánské i dámské stříhání vlasů a další kadeřnické služby.

Baví mě lidem zvedat sebevědomí a úsměv na tváři.