Barvení vlasů

Barvení vlasů

Každý dámský účes oživí intenzivní odstíny a přirozený vzhled. Kadeřnictví SamathaHair nabízí profesionální a šetrné barvení vlasů v moderních i tradičních barvách a stylingu. V mém salonu je o barvené vlasy maximálně pečováno tak, aby byly barvy dlouhotrvající a zároveň šetrné k vlasům a pleti. Profesionálně provedený účes má nejenom okouzlit, ale i zlepšit sebevědomí a celkovou náladu.

Trendy v barvení vlasů

Ať už máte zájem o nové trendy v barvení vlasů nebo preferujete konzervativnější styly barev, u nás budete vždy spokojeni. V nabídce naleznete od klasického barvení, přes zesvětlení tmavých barvených vlasů, až po moderní metody jako je Balayage, Ombre, Sombre a jiné možnosti. Díky postupu "tón v tónu" vypadají i více extravagantní barvy na vlasech přirozeně.

  • Profesionální a šetrné barvení vlasů
  • Zesvětlování styly Balayage, Ombre, Sombre a jiné
  • Přirozený vzhled s dlouhodobým účinkem
  • Mnoho odstínů, intenzivní barvy a lesk

Vlasy ošetřené v našem kadeřnictví disponují pevností, dlouhodobým leskem a sytostí barev. I muži si u nás přijdou na své. Barvení vlasů u mužů se stává stále více žádanou službou - ať už v rámci moderních účesů nebo barvení šedivých vlasů.

Balayage

Technika Balayage má svůj název odvozen z francoušťiny od "balayer" ve významu zametat, česat. Narozdíl od melíru se nepoužívá folie, ale při barvení vlasů jsou jednotlivé prameny drženy v ruce a barva je aplikována pohyby, které jsou podobné právě zametání. Výsledkem jsou prameny vlasů s různou intenzitou zabarvení. Díky jemným přechodům působí účes přirozeně, ale zároveň lze aplikovat i vyšší kontrasty pro zvýraznění například lícních kostí či změnu tvaru obličeje. Barvení vlasů metodou balayage je vhodné jak pro světlé až blond vlasy, tak i vlasy tmavé a to ve všech variantách účesů a délek.

Baví mě lidem zvedat sebevědomí a úsměv na tváři.