Copánky

Pletení copů, copánků, culíků a drdolů

Dámské vlasy v copu, s perfektně upravenými copánky, s nevšedním culíkem či v drdolu dodají účesu vždy na eleganci a originalitě. Drdoly a společenské účesy s copy jsou vhodnou volbou na svatbu, ples, přehlídku, festivaly a jiné slavnostní akce. Pro běžné nošení jsou pak skvělým řešením například kanekalon copánky, francouzské copy nebo boxerské copánky, které jsou též skvělým stylem účesu, navíc disponují odolností, a to až překvapivě dlouho.

Francouzský cop

Velmi oblíbeným účesem jsou právě francouzské copánky, které kloubí osobitý půvab a odolnost. Francouzský cop si můžete vybrat v mnoha provedeních - od drobných copánků, přes klasický výrazný francouzký cop, až po různé variace, kdy jsou napříkad kombinovány dva francouzské copy dohromady nebo jsou vedeny od spodu a zakončeny drdolem.

  • Elegantní a odolné francouzké copy
  • Čisté, detailní a rafinované francouzské copánky
  • Francouzský cop na svatbu, ples i běžné nošení
  • Copy též možno ozvláštnit skrze barvení vlasů

Variantě, kdy je francouzký cop veden zespodu se též nazývá holandský cop. Pokud chcete vsadit na originalitu holandské copy či drobnější copánky jsou dozajista skvělou volbou.

Drdoly, příčesky a společenské účesy

Drdoly, ať už s příčeskem nebo bez něj, jsou ideální jako společenské účesy. Svatební drdoly, drdoly na ples nebo jinou veřejnou akci jsou vždy elegantním doplňkem Vašeho účesu. Problémem nejsou drdoly z dlouhých vlasů, polodlouhých a překvapivě i z poměrně krátkých vlasů. Na výběr je z celé škály stylů - od klasických, vysokých či francouzských, přes moderní drdoly jako je "bánán" a "messy drdol" (nedbalý, ležérní styl) až po jejich vzájemné originální kombinace.

Svatební drdoly

Boxerské copánky

Velmi moderní a stylově atraktivní variantou účesu jsou, čím dál více oblíbené, boxerské copy. Dva silné copy nebo více malých copánků je vedeno pevně a těsně podél hlavy a tím je docíleno nejenom velmi neobyčejného oslovujícího vzhledu, ale též maximální pevnosti copu. Pro ještě výraznější účes je možné boxerský cop obarvit nevšedními barvami nebo kombinovat s kanekalonem.

Boxerské copánky

Kanekalon copánky

Zaplétání copánků s kanekalonem je dokonalým způsob jak dosáhnout moderního účesu s výraznými barvami, které vydrží při správné péči velmi dlouho. Navíc copánky lze naplétat opakovaně. Kanekalon bývá často volen ve výrazných barvách, díky tomu je vhodné zvolit odpovídající barvu vlasů - nejenom pro esteticky ladící kombinaci, ale i pro lepší zakrytí případných odrostů. Copánky z kanekalonu je možné tvořit jak ze slabých pramenů vlasů k docílení efektu vysokého propracování, tak ze silných pramenů vlasů, kdy poté copy s kanekalonem působí robustně a majestátně.

Kanekalon copánky

Baví mě lidem zvedat sebevědomí a úsměv na tváři.